Kutse I klubiõhtule Händikäpas

Tere kallid Händikäpp MTÜ liikmed ja teised.

Nagu üldkoosolekul lubasin, hakkan oma võimete piires korraldama üritusi meie klubi liikmetele. Tekkis mõte alustada klubiõhtute sarjaga, mis toimuksid teie huvi korral korra kuus.

Proovin igale õhtule saada kasvõi ühe huvitava, kuulsa, kummalise või kasuliku esineja. Alati saab välja tulla oma mõtete ja küsimustega. Margusega sai arutatud, et kui esineja on nõus, siis läheb see ka meie kodulehele üles. Ja proovime käima saada netilingi, et osa saaksid võtta ka kaugemal viibijad.

Esimene klubiõhtu toimub 16.septembril algusega 17.00
Esimesteks külalisteks on esindajad MTÜst Ühiselt, mis pakub REHA teenust.

Kuna tegemist on Tartus ühega vähestest teenusepakkujatest, kes oma paindlikkuses käivad nii teie juures kodus kohal kui ka teevad telefonivisiite, koroona paratamatus, siis arvan, et nad võiksid meie liikmetele huvi pakkuda. Neil on füsioterapeudid, liikumisspetsialistid, tegevusterapeudid, muusikaterapeudid, psühholoogid, psühhiaatrid ja veel palju erinevaid teenuseid. Ja neid nad tulevadki tutvustama.

Teiseks esinejaks on Mart Noormaa.

Tema alustab 18.30 paiku. Tema nimi võiks olla tuttav igale eestlasele seoses meie ruubiku-kuubikuga kosmoses. Ta tuleb meile rääkima oma tööst. Nii minevikust kui ka praegu pooleli olevatest. Hetkel tegeleb ta robotitega. Täpsemini küll inimese ja roboti liidestamisega ehk siis inimese lihas või ajurakkude ühendamisega robotitega. Ka temas näen visiooni meiega tulevikus tööd teha.
Lõpu ajaks pakuksin nii 20.00

Kui keegi arvab, et võiksime omakeskis natuke pikemalt istuda siis andke palun teada. Oma osavõtust ja transpordivajadusest palun teada anda kas llist@handikapp.ee või Avele.

Sooviksin väga kuulda teid huvitavatest teemadest, et teaksin milliseid külalisi tulevikuks otsida. Alati võib kõik soovitused ka meilile panna.
Kaasa võib soovi ja võimaluse korral võtta midagi hamba alla ja klaasi sisse.
Esimese klubiõhtu puhul Karini poolt ka väike üllatus. Vihjeks niipalju, et ärge autoga tulge =)
Händikäpal ju ikkagi septembris ka sünnipäev.

Rohket osavõttu ootama jäädes
Teie Karin