Tule isiklikuks abistajaks!

Isikliku abistaja tööülesandeks on liikumis- või nägemispuudega inimese füüsiline abistamine igapäevatoimingutes. Puudest sõltuvalt võib abi vaja olla näiteks liikumisel (ratastoolis, saatja vajadus nägemispuude korral, jne), enese korrastamisel, kodu ja perega seotud toimetustes, väljaspool kodu tööl või ametiasjade ajamisel, vabaaja üritustel.

Kõiki toimetusi teeb isiklik abistaja koostöös kliendiga ning vastavalt tema antud juhistele.
Oled sobiv kandidaat kui oled rõõmsameelne ja tolerantne, kohusetundlik ja usaldusväärne, oskad kinni pidada kellaaegadest ja Su tervis lubab ka mõningat füüsilist koormust.
Võta meiega ühendust ja räägime täpsemalt. Kui tuled töövestlusele, selgitame, kas isikliku abistaja töö Sulle sobib ja milline võiks olla potentsiaalne klient. Järgneb proovipäev konkreetse kliendi juures, mille käigus puudega inimene selgitab lähemalt, millist abi just tema vajab. Vastastikusel sobivusel sõlmime käsunduslepingu, mille osapoolteks on käsundiandja (MTÜ Händikäpp), käsundisaaja (isiklik abistaja) ja klient (puudega inimene).
Abistaja võib töötada täiskohaga, samas võimaldab paindlik graafik ka osalist tööaega teise töö või õpingute kõrvalt.

Isikliku abistaja teenust vahendab Tartu linnas alates 01.01.2019 MTÜ Händikäpp koostöös Tartu LV sotsiaal- ja tervishoiuosakonnaga.

Alates 01.01.2019 on isikliku abistaja bruto tunnitasu 3.61 €.
Tule ja aita puudega inimestel iseseisev olla:-)
Rohkem infot:
MTÜ Händikäpp
www.handikapp.ee
Lisateave ja kandideerimine:
isikliku abistaja koordinaator Margit Rosental-Tustit
Tel. 53232667

2 replies

Comments are closed.